WE ARE BF GLOBAL WAREHOUSE

BF Global Warehouse heeft ruime ervaring in e-commerce, warehousing en distributie van producten van onze klanten. Onze geavanceerde logistieke centra in Belfeld, Raamsdonksveer, Waddinxveen en Venlo zijn strategisch gelegen en bieden een breed scala aan logistieke oplossingen. Naast warehousing en distributie bieden wij diensten met toegevoegde waarde zoals assemblage, testen, repareren, verpakken en cross docken van je goederen.
BF Global Warehouse maakt gebruik van geavanceerde IT-systemen die zorgen voor volledige transparantie van je logistieke keten. Ook bieden wij uitgebreide managementinformatie op individuele klantbasis.
Voor het distribueren van je goederen hanteren wij in samenwerking met BF Global Logistics een strak schema van dagelijks vaste vertrek en transittijden naar alle Europese bestemmingen.

Maak kennis met het BF Global Warehouse team
Als je wilt weten wat we voor jou kunnen betekenen, neem dan contact op met één van onze medewerkers.
Je kunt een email sturen of rechtstreeks bellen. Mocht de medewerker niet aanwezig zijn dan word je natuurlijk verder geholpen door een collega.

Roy Hanraets
Director Warehouse
M: +31 (0)6 10 83 69 53
roy.hanraets@bfglogistics.com

Lex Symons
Manager Warehouse
M: +31 (0)6 57 46 82 57
lex.symons@bfglogistics.com

Monique Wilmsen
HR Officer
M: +31 (0)6 82 61 19 35
monique.wilmsen@bfglogistics.com

Ed Mathijsen
Manager Inventory & Returns
P: +31 (0)85 236 2700
ed.mathijsen@bfglogistics.com

Herman Esser
Supervisor Warehouse
M: +31 (0)6 82 66 82 97
herman.esser@bfglogistics.com

Luc van der Wal
Supervisor Warehouse
P: +31 (0)85 236 2700
luc.van.der.wal@bfglogistics.com

Ruud van den Hombergh
Supervisor Warehouse
M: +31 (0)6 83 99 29 94
ruud.vandenhombergh@bfglogistics.com

Sjaak Konings
Supervisor Warehouse
M: +31 (0)6 82 05 36 54
sjaak.konings@bfglogistics.com