WE ARE BF GLOBAL GROUP

VISIE:
De wereld wordt kleiner. Producten worden wereldwijd verhandeld. Er zijn afstanden om te overbruggen. De supply chain speelt hierin een integrale rol. Automatisering kan inhoudelijk zijn, maar we erkennen ook onmiskenbaar de behoefte aan persoonlijke aandacht bij opdrachtgevers. Om dit te bereiken heb je de juiste mensen nodig, mensen van BF Global.

MISSIE:
Een wereldwijde logistiek- en transportaanbieder van wereldklasse zijn, waar elke klant zich uniek voelt op zijn eigen manier, door een geïndividualiseerde benadering en eersteklas persoonlijke klantenservice te bieden.

PROPOSITIE:
Wij maken uw supply chain persoonlijk.

Maak kennis met het BF Global Group team
Als je wilt weten wat we voor jou kunnen betekenen, neem dan contact op met één van onze medewerkers.
Je kunt een email sturen of rechtstreeks bellen. Mocht de medewerker niet aanwezig zijn dan word je natuurlijk verder geholpen door een collega.

Fons Verbunt

Fons Verbunt
CEO – Member of the Board
P: +31 (0)13 458 2971
M: +31 (0)6 29 58 74 58
fons.verbunt@bfglogistics.com

Martijn Dijkhuis

Martijn Dijkhuis
Director Sales
P: +31 (0)53 303 0016
M: +31 (0)6 52 32 10 08
martijn.dijkhuis@bfglogistics.com

Kees den Ouden

Kees den Ouden
Director Finance
P: +31 (0)13-3031900
M: +31 (0)6 23 79 82 75
kees.den.ouden@bfglogistics.com

Penny van de Langenberg

Penny van de Langenberg
Manager HR
P: +31 (0)13 303 1923
M: +31 (0)6 36 30 24 92
penny.vandelangenberg@bfglogistics.com

Cees Veldstra

Cees Veldstra
Process & Security Manager
P: +31 (0)13 458 2986
M: +31 (0)6 21 11 03 86
cees.veldstra@bfglogistics.com

Rita van Schijndel

Rita van Schijndel
QHSE Manager
P: +31 (0)13 303 1962
M: +31 (0)6 51 68 60 75
rita.vanschijndel@bfglogistics.com

Joost Janssen

Joost Janssen
Business Support &
Implementation Manager
P: +31 (0)53 303 0016
M: +31 (0)6 29 59 16 92
joost.janssen@bfglogistics.com

Eric de Vries

Eric de Vries
Sales Key Accountmanager
P: +31 (0)53 303 0016
M: +31 (0)6 10 90 85 21
eric.devries@bfglogistics.com

Pim de Ruiter

Pim de Ruiter
Brand Manager
P: +31 (0)53 303 0016
M: +31 (0)6 83 87 77 46
pim.de.ruiter@bfglogistics.com

Wesley de Snoo

Wesley de Snoo
Business Development Manager
P: +31 (0)53 303 0016
M: +31 (0)6 20 38 49 60
wesley.de.snoo@bfglogistics.com

Peter Groenewoud

Peter Groenewoud
Manager Customs
M: +31 (0)6 12 47 58 91
peter.groenewoud@bfglogistics.com